Internetowy kantor wymiany walut

Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.5170
4.5865
USD 3.8899
3.9393
GBP 4.9714
5.0210
CHF 4.1901
4.2392
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-28 03:28:26

Standardy i jakość

Całodobowa wymiana walut

Kantor internetowy CashChange.pl umożliwia Tobie całodobową wymianę walut z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że założysz bezpłatnie konto użytkownika w naszym serwisie, a wtedy będziesz mógł bez problemu kupować i sprzedawać waluty z każdego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu.

Z naszego kantoru możesz korzystać za pośrednictwem komputera, smartfonu, tabletu lub innych nowoczesnych urządzeń mobilnych z dostępem do sieci Internet. Wystarczy zalogować się w serwisie CashChange.pl i świat walut stanie przed Tobą otworem.

Bieżące informacje o godzinach pracy obsługi kantoru znajdziesz w zakładce kontakt.

Wysokiej jakości usługi

Nasza firma oferuje Tobie wysokiej jakości usługi wymiany walut online. Dzięki naszemu profesjonalnemu i doświadczonemu zespołowi wymiana walut oraz przelewy bankowe są wykonywane i księgowane bardzo szybko, bez zbędnej zwłoki.

W przypadku transakcji wykonywanych w ramach tego samego banku daje to Tobie naprawdę błyskawiczny czas wykonania całej transakcji. Zasilenie portfela, wymiana waluty i przelew zwrotny na wskazane prze Ciebie konto trwają wtedy zaledwie kilka minut!

Transakcje ekspresowe

Aby zapewnić naszym klientom jak najszybsze wykonywanie zleceń wymiany waluty oraz przelewów, kantor internetowy CashChange.pl posiada konta walutowe w wielu różnych bankach. Dzięki szerokiej ofercie obsługiwanych banków jesteśmy w stanie zapewnić wysoką płynność i szybkość wykonywanych transakcji.

Gwarantujemy Tobie, że transakcje wykonywane w ramach tego samego banku obsłużone zostaną w trybie ekspresowym, co oznacza, że przepływ środków pieniężnych między Twoim kontem bankowym a kontem kantoru, potrwa zaledwie kilka minut!

Dostępność i płynność serwisu

Serwis internetowy CashChange.pl dostępny jest dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza platforma e-kantoru pracuje na wysokiej jakości serwerach, dzięki czemu dostępność i płynność naszego serwisu jest bardzo wysoka.

Korzystając z naszego internetowego kantoru wymiany walut masz całodobowy dostęp do najlepszych kursów kupna i sprzedaży walut!

Santander
Pekao
BGŻ BNP
PKO BP
mBank
Internetowy Kantor Wymiany Walut CashChange.pl © 2019 Częstochowa