Internetowy kantor wymiany walut

Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.5139
4.5834
USD 3.8848
3.9342
GBP 4.9675
5.0171
CHF 4.1854
4.2345
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-28 04:24:55


Oferta kantoru dla klientów indywidualnych

Przelewaj pieniądze z zagranicy do Polski

Jeśli pracujesz lub mieszkasz za granicą i regularnie bądź okazyjnie przesyłasz stamtąd pieniądze do rodziny w Polsce, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Teraz przy pomocy naszego kantoru internetowego możesz bez wychodzenia z domu sprzedać walutę po bardzo dobrej cenie, a następnie zlecać przelewy złotówkowe na konta rodziny lub znajomych w Polsce i nie tylko.

Wystarczy, że swoje pieniądze w danej walucie posiadasz na koncie w banku w jednym z obsługiwanych przez nas krajów, a osoba, której chcesz przesłać pieniądze także posiada konto bankowe i już możesz skorzystać z naszego wygodnego rozwiązania. Wystarczy:

  • wpłacić środki w walucie ze swojego konta zagranicznego na konto kantoru CashChange.pl
  • wymienić wpłaconą do naszego kantoru walutę na złotówki
  • zlecić nam przelew otrzymanych w ten sposób złotówek na konto rodziny lub znajomych w Polsce

Proste, szybkie i tanie rozwiązanie bez wychodzenia z domu!

Zarabiaj na wymianie walut

Internetowy kantor wymiany walut CashChange.pl daje Tobie proste i wygodne narzędzie umożliwiające zarabianie na kursach walutowych. Nasz system działa na zasadzie tzw. portfela walutowego, który daje Tobie możliwość przechowywania swoich pieniędzy w portfelu walutowym bez konieczności wypłacania ich na swoje konto bankowe.

Na czym to polega? Wystarczy zasilić swój portfel walutowy jakąś kwotą, dokonując odpowiedniego przelewu na konto bankowe naszego kantoru. Następnie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, będziesz mógł swobodnie dysponować swoją gotówką w portfelu, wymieniając ją w dowolnym momencie na jedną z dostępnych u nas walut.

Istotną zaletą jest to, że kupionej waluty nie musisz wypłacać na konto bankowe, ale możesz ją nadal zachować w portfelu walutowym i dokonać jej sprzedaży wtedy, kiedy kurs walutowy pozwoli Tobie na realizację zysku. W ten sposób możesz swobodnie zarabiać na kupnie i sprzedaży walut bez zbędnego i ciągłego ich wypłacania na rachunek bankowy.

Pieniądze wypłacasz tylko wtedy kiedy Ty tego chcesz!

Spłacaj raty kredytów walutowych

Jeżeli spłacasz raty kredytów walutowych, to możliwość szybkiej i prostej wymiany waluty w naszym kantorze internetowym jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Za naszym pośrednictwem możesz kupować wybraną walutę obcą, a następnie przelewać ją na wskazane konto bankowe, zapewniając w ten sposób środki do spłaty rat kredytowych.

Pamiętaj, że internetowy kantor wymiany walut CashChange.pl oferuje Tobie bardzo atrakcyjne kursy zakupu walut, dzięki czemu Twoje oszczędności z tytułu spłaty kredytu bezpośrednio w walucie z wykorzystaniem naszego kantoru mogą być bardzo znaczące!

Przy założeniu spłaty rat kredytu w wysokości 300 000 zł przez okres 25 lat i średniej miesięcznej oszczędności wynikającej z wymiany waluty w naszym kantorze w wysokości 50 zł, łącznie możesz zaoszczędzić nawet 15 000 zł w skali całego okresu spłaty kredytu!

Santander
Pekao
BGŻ BNP
PKO BP
mBank
Internetowy Kantor Wymiany Walut CashChange.pl © 2019 Częstochowa