Kursy walut

Waluta Kupno Sprzedaż
EUR 4.2594
4.2911
USD 3.8267
3.8582
GBP 4.9379
4.9708
CHF 3.8626
3.8948
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-23 20:41:45


Doświadczenie

Doświadczenie i solidne podstawy

Nasza firma posiada solidne podstawy finansowe i merytoryczne. Stworzyły i zarządzają nią osoby posiadające bardzo duże doświadczenie na rynku wymiany walut i usług finansowych. Dzięki temu masz gwarancję współpracy z rzetelnym i wiarygodnym parterem, posiadającym odpowiednie zaplecze.

Nasze doświadczenie w branży walutowej i bankowej teraz przenosimy także na platformę internetowej wymiany waluty oferując naszym klientom nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowej wymiany walutowej CashChange.pl.

Doskonale wyszkolona obsługa

Bezpośrednią obsługą klientów naszego kantoru internetowego zajmują się doskonale wyszkoleni i przygotowani do tego celu pracownicy. Każdy z nich przeszedł specjalistyczne szkolenia z zakresu wymiany walut oraz bezpieczeństwa danych osobowych oraz procedur z tym związanych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie funkcjonowania internetowego kantoru CashChange.pl lub niektóre zagadnienia związane z internetową wymianą waluty są Tobie obce, to skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy w każdej chwili służą pomocą.

Mniej doświadczonych klientów z chęcią poprowadzimy krok po kroku wyjaśniając w jaki sposób można skorzystać z naszych usług.

Santander
Pekao
BGŻ BNP
PKO BP
mBank
Internetowy Kantor Wymiany Walut CashChange.pl © 2019 Częstochowa